LatestNews

Salon Renault Poznań i Szczecin

Salon Renault Poznań i Szczecin

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem samochodu marki Renault lub Dacia to zapraszamy do Renault Rosiak i Syn. Firma posiadamy dwa salony w Polsce: Salon Renault Poznań oraz Salon Renault Szczecin.
W obydwóch salonach można nabyć nowe samochody marki Renault i Dacia jak również samochody używane w konkurencyjnych cenach. W obydwóch miastach znajduje się serwis samochodowy – zapraszam do Serwis Renault Poznań.
Firma Rosiak i syn to największy i najnowocześniejszy serwis, obsługujący klientów indywidualnych, małe i duże firmy, które posiadają od kilku do nawet kilkuset samochodów w swoim parku. Z tymi firmami Rosiak i Syn jest związana umową serwisową.
Firmy, które obdarzyły firmę Rosiak i Syn zaufaniem przekonały się o jej fachowości. Rosiak i Syn obsługuje m.in. takich Klientów jak: ARVAL, Tupperware, Kompania Piwowarska, Poczta Polska, TRANSPOST, Lireco, Fabory, LIMARO i wiele innych.
Rosiak i Syn jest również importerem samochodów dostawczych. Zarówno w Polsce jak i w Niemczech ponad 300 samochodów jest w ciągłej sprzedaży.
Potwierdzeniem jakości firmy mogą być uzyskane, liczne certyfikaty i wyróżnienia. Między innymi w 2003 firma Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością przyznało dla Renault Rosiak i Syn Certyfikat Najwyższej Jakości; w 2005 firma znalazła się w rankingu 100 Najlepszych Firm Wielkopolski a 2007 rok przyniósł nagrodę GRAND PRIX _ Wielkopolskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy i Publicystów w kategorii specjalistyczne usługi motoryzacyjne.
W firmie zatrudnionych jest ponad 100 wyszkolonych pracowników, którzy nieustannie podwyższają swoje kwalifikacje na specjalistycznych szkoleniach potwierdzanych ogólnoeuropejskimi certyfikatami i dyplomami.

Inne artykuły o motoryzacji i transporcie: