LatestNews

Kosmetyki do auta

Kosmetyki do auta

Upiększ swój pojazd – kosmetyki do auta

Kupując nowe auto uwielbiamy jego zapach, który z biegiem czasu staje się coraz słabszy aż w końcu całkiem znika. Na pewno każdy z nas zastanawia się wtedy jak przywrócić tę pierwotną świeżość i czystość w swoim samochodzie. Obecnie znaleźć można wiele kosmetyków do pielęgnacji auta, które to pozwolą nam na nowo cieszyć się pięknym autem wyglądającym i pachnącym jak nowe.
Kosmetyki do auta można podzielić na kilka kategorii, te odpowiadające za zapach w samochodzie i te które dbają o estetyczny wygląd pojazdu czy jego połysk.
Wyróżnić tutaj możemy:
– płyny do spryskiwaczy, w tym letni i zimowy,
– środki do pielęgnacji części z tworzyw sztucznych,
– płyny i spray-e do pielęgnacji kokpitu,
– szampony do mycia auta z dodatkiem wosku,
– preparaty do czyszczenia tapicerki, również skórzanej,
– środki do pielęgnacji skóry,
– środki do zmywania owadów z szyb,
– środki do czyszczenia dywaników,
– preparaty do czyszczenia felg,
– pianki do czyszczenia tapicerki,
– płyny do czyszczenia szyb,
– dyfuzory i odświeżacze powietrza o różnych kompozycjach zapachowych, np. wanilia, jabłko z cynamonem, zielone jabłuszko, zielony las czy tez zapach nowego samochodu, który tak bardzo każdy z nas lubi.
Jak widać na rynku jest ogromny wybór kosmetyków do auta, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie i z satysfakcją będzie mógł wypielęgnować swój pojazd, tak by dobrze się w nim czuć. Szczególnie rozwiniętą linią produktów, są produkty zapachowe, które to mogą występować w postaci spray-u, woreczka z granulkami, wiatraczka z płynem, tekturowych zawieszek czy wodnych granulek.

Inne artykuły o motoryzacji i transporcie: