LatestNews

Jak dojechać do Serocka?

Jak dojechać do Serocka?

Serock jest miastem położonym w województwie mazowieckim w gminie Serock. Serock ciągnie się przy rzece Narwi, na brzegu której, zbudowano masę ośrodków turystycznych takich jak: Hotel Narvil. Ciekawe miejsca w mieście to na przykład Rynek w Serocku. W Serocku stworzona jest również plaża oraz wiele restauracji. Jedną z lepiej znanych jest restauracja Zloty Okoń, oferująca smaczne kolacje w lecie i w zimę.
Dystans miasta Serock od centrum Warszawy to około 39 km. Da się tu dojechać przez Wieliszew albo szybszą trasą przez Nieporęt. W Serocku istnieje komunikacja publiczna, która przewodzi ludzi z Serocka do Legionowa i Nieporętu i miasta Serock. Taxi może być również idealnym wyjściem, gdy zależy nam, aby dojechać do Legionowa albo Jachranki czy Izbicy bądź Nieporętu. Postój taksówek znajduje się tutaj przy ulicy Pułtuskiej, jednak w Serocku jeździ mnóstwo taksówek, które zamówić da się przez aplikację. Taksówki z Serocka są w stanie tanio odebrać klientów do lokalizacji takich jak Klub Mila w Jadwisinie. Zanim jednak postanowimy zarezerwować odpowiadającą nam taksówkę, dobrze jest szczegółowo przestudiować cennik. Taksówka, którą wybierzemy musi jeździć 24h i być niedroga. Najlepiej powinna istnieć możliwość negocjowania ceny i zarezerwowanie taksówki z góry na określony kurs. Taką ofertą dysponuje taxi w Serocku, można je wyszukać na www http://taxi-serock.com.pl i sprawdzić cennik taxi. Serock jest znany z doskonałej komunikacji, jeśli więc zamówimy tanią taksówkę, nie będzie problemu, by bezpiecznie i szybko podróżować do celu.
Bez względu jak dostaniemy się do Serocka, należy zawczasu wziąć parę tygodni urlopu i zarezerwować hotel. Zwłaszcza w okresie letnim miasto jest zatłoczone przez turystów, a Serockie obiekty całkowicie zatłoczone. Wczesna rezerwacja i korzystanie z taniej taksówki, to świadomość, że wypoczynek spędzimy wygodnie i bezpiecznie.

Inne artykuły o motoryzacji i transporcie: