LatestNews

Logistyka transportu

Logistyka transportu

Logistyka transportu (8)W dzisiejszych czasach decyzję o wyborze odpowiedniej uczelni nierzadko należy podjąć już na początku szkoły średniej. Większość przyszłych studentów staje wtedy przed dylematem czy swoją przyszłość związać z zainteresowaniami, wierząc, że w przyszłości to praca będzie ich hobby czy też, twardo stąpając po ziemi, wybrać kierunek, po którym bez problemu znajdą ciekawą i dobrze płatną pracę.

Od wielu lat zapotrzebowanie na specjalistów w Polsce wzrasta. Po części jest to związane z kolejnymi reformami edukacji, po części z nie tak dawną falą emigracji, która sprawiła, że wielu dobrze wykwalifikowanych specjalistów wyjechało z naszego kraju by swoje życie zawodowe kontynuować za granicą.

Jeżeli właśnie zastanawiasz się nad wyborem uczelni, niezależnie od tego, którą drogę wybierzesz, zawsze warto zwrócić uwagę na aktualne trendy i rankingi przyszłościowych kierunków. Wśród tych zaś nieodmiennie królują kierunki techniczne, takie jak m.in. Informatyka, Automatyka i Robotyka czy Mechatronika, rosnącą popularnością cieszy się tez Logistyka Transportu.

Inne artykuły o motoryzacji i transporcie: